bootstrap navbar
Obec Chrást > Články > Rekonstrukce průtahu - kruhový objezd

Rekonstrukce průtahu - kruhový objezd


15. 4. 2020


Rekonstrukce průtahu - kruhový objezdNa základě rozsáhlé diskuse na facebookových stránkách týkající se rekonstrukce průtahu obcí a stavby kruhového objezdu bude starosta průběžně informovat o průběhu prací:

21.10. - Od úterý 20.10.2020 od cca 8,00 hod. dochází v rámci stavby průtahu obcí Chrást k přesunu autobusových zastávek u základní školy - zastávka ve směru na Plzeň se přesouvá na svoje původní místo proti škole, zastávka ve směru od Plzně hned za kruhový objezd před školu.

25.9. - Od úterý 29.9. do pátku 2.10. bude uzavřeno parkoviště u cukrárny z důvodu výstavby vjezdu na parkoviště. Děkujeme za pochopení.

23.9. - Od 23.9. je zprůjezdněn úsek mezi žel. přejezdem (směr Plzeň) a kruhovým objezdem, naopak uzavřen je úsek mezi základní školou a poštou. Objízdná trasa vede ul. Dolanská, Železniční, Májová. Žádáme řidiče motor. vozidel, aby dodržovali zákaz vjezdu a nekomplikovali tak práci na stavbě a průjezd vozidel hromadné dopravy. Děkujeme Vám.

23.7. - Od pondělí 3.8. (2. etapa uzavírky) bude objízdná trasa (průtah obcí) Uhelnou ulicí a přes parkoviště u školy (pod pomníkem) - neparkujte kolem pomníku a u školy!

30.6. - Od středy 1.7. bude autobusová zastávka u ZŠ ve směru na Smědčice přesunuta proti poště!!!

Kruhový objezd pokračuje I. etapou. Je už viditelné umístnění kruhového objezdu. V rámci I. etapy jsou vybagrované na pláň komunikace od Dolanské k hlavní cestě II/233 a směrem na Plzeň za prodejnu Sport Beran. Stále se čeká na položení sítí CETIN. Začala výstavba silničních obrubníků a zhotovil se žulový pojezdový prstenec kolem kruhového objezdu. Přístup do zdravotního střediska je od zastávky u školy a od cukrárny. Děkujeme za pochopení a trpělivost od všech živnostníků a lékařů za ztížený přístup k jejich provozovnám. Dále děkujeme všem obyvatelům v okolí komunikací Májové a Železniční za trpělivost při průjezdu automobilů plánovanou objížďkou a netolerujeme průjezd nákladních automobilů. Od středy 1.7. bude posunuta zastávka směr Rokycansko od školy naproti poště. Všechny vaše podněty posíláme a řešíme s Policíí ČR. Není nám to lhostejné! Děkujeme i za příspěvky na Facebook, které jsou pro nás někdy podnětné a oprávněné. Po dobu prázdnin a v případě nutnosti pište dotazy a připomínky na mail: starosta@obecchrast.cz. Budeme se snažit vám co nejdříve odpovědět.

16.6. - Projekt průtahu obcí - koordinační situace DSP

12.6. - Od 12.6. (12,00 hod.) je dočasně přesunutá zastávka autobusu Chrást, ZŠ ve směru od Plzně vrácena na původní místo před základní školu.

12.6. - Od 15.6. budou zahájeny práce na stavbě křižovatky v centru obce. Dojde ke zúžení jízdního pruhu ve směru na Plzeň a bude uzavřen úsek od křižovatky k rybníku. Objízdná tra