bootstrap navbar
Obec Chrást > Články > Dopravní omezení - průtah Chrást

Dopravní omezení - průtah Chrást


8. 6. 2020


Dopravní omezení - průtah ChrástOd úterý 20.10.2020 od cca 8,00 hod. dochází v rámci stavby průtahu obcí Chrást k přesunu autobusových zastávek u základní školy - zastávka ve směru na Plzeň se přesouvá na svoje původní místo proti škole, zastávka ve směru od Plzně hned za kruhový objezd před školu.

Od úterý 29.9. do pátku 2.10. bude uzavřeno parkoviště u cukrárny z důvodu výstavby vjezdu na parkoviště. Děkujeme za pochopení.

Od 23.9. je zprůjezdněn úsek mezi žel. přejezdem (směr Plzeň) a kruhovým objezdem, naopak uzavřen je úsek mezi základní školou a poštou. Objízdná trasa vede ul. Dolanská, Železniční, Májová. Žádáme řidiče motor. vozidel, aby dodržovali zákaz vjezdu a nekomplikovali tak práci na stavbě a průjezd vozidel hromadné dopravy. Děkujeme Vám.

Od pondělí 31.8.2020 byla zahájena další etapa rekonstrukce průtahu obcí - byl zprovozněn kruhový objezd, uzavřený zůstává pouze úsek mezi přejezdem a kruhovým objezdem (směr Plzeň), objízdná trasa zůstává nadále ul. Uhelnou (podjezd pod tratí).

Od pondělí 3.8. (2.etapa uzavírky) bude objízdná trasa (průtah obcí) Uhelnou ulicí a přes parkoviště u školy (pod pomníkem) - neparkujte kolem pomníku a u školy!

Od 15.6.2020 bude postupně omezen průjezd centrem obce. Dojde ke zúžení jízdního pruhu ve směru na Plzeň a bude uzavřen úsek od křižovatky k rybníku. Objízdná trasa pro osobní automobily vede ul. Májová, Železniční., pro nákladní dopravu nad 3,5 tuny bude objízdná trasa obcemi Zruč - Plzeň - Kyšice - Dýšina.

Více v přiloženém dokumentu.