bootstrap navbar
Obec Chrást > Články > Dopravní omezení - průtah Chrást

Dopravní omezení - průtah Chrást


8. 6. 2020


Dopravní omezení - průtah ChrástOd úterý 29.9. do pátku 2.10. bude uzavřeno parkoviště u cukrárny z důvodu výstavby vjezdu na parkoviště. Děkujeme za pochopení.

Od 23.9. je zprůjezdněn úsek mezi žel. přejezdem (směr Plzeň) a kruhovým objezdem, naopak uzavřen je úsek mezi základní školou a poštou. Objízdná trasa vede ul. Dolanská, Železniční, Májová. Žádáme řidiče motor. vozidel, aby dodržovali zákaz vjezdu a nekomplikovali tak práci na stavbě a průjezd vozidel hromadné dopravy. Děkujeme Vám.

Od pondělí 31.8.2020 byla zahájena další etapa rekonstrukce průtahu obcí - byl zprovozněn kruhový objezd, uzavřený zůstává pouze úsek mezi přejezdem a kruhovým objezdem (směr Plzeň), objízdná trasa zůstává nadále ul. Uhelnou (podjezd pod tratí).

Od pondělí 3.8. (2.etapa uzavírky) bude objízdná trasa (průtah obcí) Uhelnou ulicí a přes parkoviště u školy (pod pomníkem) - neparkujte kolem pomníku a u školy!

Od 15.6.2020 bude postupně omezen průjezd centrem obce. Dojde ke zúžení jízdního pruhu ve směru na Plzeň a bude uzavřen úsek od křižovatky k rybníku. Objízdná trasa pro osobní automobily vede ul. Májová, Železniční., pro nákladní dopravu nad 3,5 tuny bude objízdná trasa obcemi Zruč - Plzeň - Kyšice - Dýšina.

Více v přiloženém dokumentu.