Odstávka elektřiny na Vilově

Upozorňujeme na odstávku elektřiny v Chrástu na Vilově v úterý 14.12. od 7,00 do 11,30 hod.

Lékárna Chrást

Lékárna Chrást oznamuje, že z provozních důvodů bude od zítřka 25.11. až do 31.12.2021 uzavřená. V případě změny vás budeme informovat. Děkujeme za pochopení.

Kniha "Chrást - Ze zápisníku kronikáře II."

Obec Chrást připomíná, že je stále k dispozici kniha "Chrást - Ze zápisníku kronikáře II." od pana Zbyňka Blahety. Můžete si ji zakoupit na Obecním úřadě v Chrástu za cenu 250 Kč. Dočtete se zde o dalších zajímavých místech v Chrástu, informacích z historie i současnosti. Kniha je stejně jako první díl barevná, vázaná, s krásnými fotografiemi.

Jízdní řády aktualizované k 10.12.2021

Aktualizovaný jízdní řád k 10.12.2021

Krizové řízení - bezpečnost

Kontaktní informace na jednotlivé složky záchranného systému ČR

Záchranný kruh - informační systém rizik a nebezpečí

Kompostárna Na Jarově a Sběrný dvůr Benátky

Ve středu 17.11.2021 bude kompostárna Na Jarově a sběrný dvůr na Benátkách zavřen. Kompostárna bude otevřena ještě v sobotu 20.11. od 9 do 15 hod. Poté už jen kontejnery před kompostárnou. Sběrný dvůr otevřen přes zimu soboty 9-11, středy 14-16.

Knihovna Chrást

Knihovna Chrást je opět otevřena se zvýšenými protiepidemickými opatřeními.

Změna otevíracích hodin - Česká pošta

Změna otevíracích hodin na pobočce České pošty v Chrástu

Palivové dříví

Obec Chrást nabízí zájemcům palivové dříví (suchý smrk) s vlastním odvozem. Cena za 1 prostorový metr (1x1x1 m) je cca 442 Kč vč. DPH (= přepočteno 690 Kč vč. DPH/1m3), zájemci se mohou hlásit na OÚ Chrást.

Rekonstrukce průtahu - kruhový objezd

Oficiální facebookové stránky Obce Chrást