Hasičská zbrojnice Chrást

Obec Chrást dokončila akci "Hasičská zbrojnice Chrást", na kterou obdržela finanční dotaci od Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.

Ceník odpadů platný od 1.1.2019

Ceník odpadů

Jízdní řády platné od 3.3.2019

Hasičská zbrojnice Chrást

Obec Chrást v těchto dnech obdržela finanční dotaci na projekt "Hasičská zbrojnice Chrást".

KULICH

Aktuální informace o dění v obci Chrást najdete v měsíčníku KULICH.

SMS Infokanál

Vážení spoluobčané, obec Chrást nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v naší obci. Jedná se o SMS InfoKanál obce, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).

Čistá Berounka II. Etapa - 10 A Chrást - kanalizace SO 03 Stoka B

Obec Chrást obdržela od Plzeňského kraje dotaci ve výši 500.000 Kč na akci "Čistá Berounka II. Etapa - 10 A Chrást - kanalizace SO 03 Stoka B"

Uzavírka Dolanského mostu - most již otevřen!!!

Od 24.5.2018 do 15. prosince 2018 byl zcela uzavřen Dolanský most na silnici II/180 mezi obcí Chrást a Dolany (Zruč). Nyní je již otevřen!!!

Zápis do 1. třídy ZŠ Chrást

Kniha Chrást - jak jej mnozí (ne)znají

Obec Chrást ve spolupráci s kronikářem Zbyňkem Blahetou vydala další knihu

Kniha Ze zápisníku kronikáře

Obec Chrást vydala historicky svou první knižní publikaci o naší obci: Ze zápisníku kronikáře od pana Zbyňka Blahety. Můžete si ji zakoupit na Obecním úřadě v Chrástu za cenu 220 Kč.

Vodovod Chrást - 1. část - dotace

Obec Chrást obdržela od Plzeňského kraje dotaci ve výši 1.000.000 Kč na akci "Vodovod Chrást - 1. část - Ul. Pod Školou, Mlýnská, Hutní, Plovární, Smědčická - 2. etapa".