Veřejná výzva - obsazení pracovního místa Technik údržby majetku obce

Obecní úřad Chrást zastoupený starostou obce vyhlašuje VEŘEJNOU VÝZVU na obsazení pracovního místa Technik údržby majetku obce. Lhůta pro podání přihlášky co nejdříve max. do 26.02.2021 do 13:00 hodin na adresu Obecní úřad Chrást, tř. Čs. odboje 133, 330 03 Chrást.

Novoroční videokoncert ZUŠ Chrást

Novoroční videokoncert ZUŠ Chrást můžete sledovat na odkazu: https://youtu.be/EPaodLfm8B4

Knihovna Chrást

Knihovna Chrást je prozatím otevřena v režimu výdejového okénka

Omezení úředních hodin OÚ Chrást

Z důvodu vyhlášení nouzového stavu a na základě opatření Vlády ČR jsou úřední hodiny OÚ Chrást: Pondělí 7,00-12,00 Středa 12,00-17,00

Změna otevíracích hodin - Česká pošta

Změna otevíracích hodin na pobočce České pošty v Chrástu

Palivové dříví

Obec Chrást nabízí zájemcům palivové dříví (suchý smrk) s vlastním odvozem. Cena za 1 prostorový metr (1x1x1 m) je cca 442 Kč vč. DPH (= přepočteno 690 Kč vč. DPH/1m3), zájemci se mohou hlásit na OÚ Chrást.

Jízdní řády platné od 13.12.2020

Rekonstrukce průtahu - kruhový objezd

Oficiální facebookové stránky Obce Chrást

Hasičská zbrojnice Chrást

Obec Chrást dokončila akci "Hasičská zbrojnice Chrást", na kterou obdržela finanční dotaci od Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.

Ceník odpadů platný od 1.1.2021

Ceník odpadů od 1.1.2021

Hasičská zbrojnice Chrást

Obec Chrást v těchto dnech obdržela finanční dotaci na projekt "Hasičská zbrojnice Chrást".