Změna otevíracích hodin - Česká pošta

Změna otevíracích hodin na pobočce České pošty v Chrástu

Palivové dříví

Obec Chrást nabízí zájemcům palivové dříví (suchý smrk) s vlastním odvozem. Cena za 1 prostorový metr (1x1x1 m) je 440 Kč vč. DPH, zájemci se mohou hlásit na OÚ Chrást.

Kompostárna Na Jarově

Kompostárna Chrást bude od 15.7.2020 otevřena každou středu 14,00-17,00 a každou sobotu 9,00-12,00 a 14,00-17,00.

Dopravní omezení - průtah Chrást

Jízdní řády platné od 30.8.2020

Od 30.8.2020 došlo k drobným úpravám jízdních řádů.

Rekonstrukce průtahu - kruhový objezd

Oficiální facebookové stránky Obce Chrást

Hasičská zbrojnice Chrást

Obec Chrást dokončila akci "Hasičská zbrojnice Chrást", na kterou obdržela finanční dotaci od Ministerstva pro místní rozvoj České republiky.

Ceník odpadů platný od 1.1.2020

Ceník odpadů od 1.1.2020

Hasičská zbrojnice Chrást

Obec Chrást v těchto dnech obdržela finanční dotaci na projekt "Hasičská zbrojnice Chrást".

KULICH

Aktuální informace o dění v obci Chrást najdete v měsíčníku KULICH.

SMS Infokanál

Vážení spoluobčané, obec Chrást nabízí jednoduchý a pohodlný způsob získávání důležitých informací o dění v naší obci. Jedná se o SMS InfoKanál obce, který umožňuje zasílání důležitých informací na zaregistrovaná čísla Vašich mobilních telefonů v krátkých textových zprávách (SMS).